Anasayfa TOBB 100 arasında yer aldık.
TOBB 100 arasında yer aldık.

TOBB, TEPAV ve TOBB ETÜ’nün katkılarıyla düzenlenen TOBB Türkiye 100 Ödül Töreni'nde, 2019-2021 yılları arasında Türkiye'nin en hızlı büyüyen ilk 100 şirketi arasında yer aldığımızı gururla paylaşıyoruz! 
Ticaret Bakanı Sayın Prof. Dr. Ömer BOLAT ve TOBB Başkanı Sayın M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU'nun açıklamasıyla, bu başarıyı elde etmenin haklı gururunu yaşıyoruz. İlk 50 şirket arasında yer almanın ve ödülümüzü Sayın Ticaret Bakanımızın elinden almanın mutluluğunu yaşarken, bu büyük başarıda emeği geçen tüm çalışanlarımıza ve paydaşlarımıza en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz. 

Sizlerin özverisi, kararlılığı ve işbirliği olmadan bu başarı mümkün olmazdı! 
Bu ödül, bizim için sadece bir başlangıçtır. Yaratmış olduğumuz yeni istihdamlar ve yapmış olduğumuz ihracatlarla ülke ekonomimize katkıda bulunmanın verdiği gurur ve heyecanla üretmeye, büyümeye, yeni istihdamlar yaratmaya ve ülkemiz ekonomisine daha çok katkıda bulunmaya devam edeceğiz. Müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve topluma daha fazla değer katmak için daha da çaba göstereceğiz. Yolun daha başındayız ve daha nice başarıları birlikte kutlamak için sabırsızlanıyoruz!

Bizimle birlikte olan herkese teşekkür ederiz! 

Sosyal Medyada Paylaş