Anasayfa Neden Fens Sistemleri
Neden Fens Sistemleri
NEDEN GENMACS FENS SİSTEMLERİ ?
Ülkemizdeki yerel kaynakları kullanarak, yerli imalat yapmaktayız. Birçok üretici ve firmada elde ettiğimiz tecrübelere dayanarak, kolay montaj yapılabilir, güvenilir ve kaliteli ürünler üretiyoruz.
NEDEN KULLANILMALIDIR ?
İster Makine üreticisi olun, ister kullanıcı, "Güvenli Makineler" ile çalışmak isteriz. Güvenli Makineler’den kastımız; kişileri makinelerin oluşturabileceği risklerden korumak ve makineler arasında oluşabilecek riskleri bertaraf etmektir.
NASIL SEÇİLMELİDİR ?
Güvenlik Fens Sistemleri; EN ISO 12100 Makine Emniyeti Standardınca fiziksel koruma tertibatları grubuna girmektedir ve EN ISO 14119-14120 standardı uyarınca değerlendirilmelidir.
ÇÖZÜM ODAKLILIK
Mekanik ve Teknik ekibimizle, hem mekanik güvenlik uygulamaları, hem de güvenlik alt yapısında uçtan uca hizmet verebilmekteyiz. Yeni veya mevcut çalışma alanlarınızdaki revizyon uygulamalarında çözüm merkeziyiz.
KAYNAK KALİTESİ
Punta kaynak birleştirme yöntemiyle sağlam panel yapısı, telin profil yüzeyiyle mükemmel birleşimi
EN ISO 13857, 4.2.2
Fiziksel Koruma Tertibatı üzerinden erişim mesafesi Standart ürün olarak sunulan 2200mm koruma yüksekliği sayesinde birçok uygulamada yeterli Güvenlik Mesafesi sağlanır.
EN ISO 13857, 4.2.4.1
Fiziksel Koruma Tertibatı açıklıklarından erişim mesafesi 20x100mm göz aralıklarına sahip hasır tel ve 17mm açıklık ile parmak-el koruma grubuna girmektedir.
EN ISO 14120, IMPACT TEST
106 Kg. Sarkaç ağırlığı ve 1950 Joule enerji ile çarpma testinden Tam Puan
Dokümanlar
Sosyal Medyada Paylaş