Anasayfa Hakkımızda
Hakkımızda

GENMACS, 2014 yılında genç girişimcilerin bir araya gelerek kurmuş olduğu, her biri konusunda uzman kadrosuyla sektördeki öncü kuruluşlara hizmet veren bir mühendislik şirketidir.

Üretim kapasitesini arttırmaya ve hizmet kalitesini en üst noktaya çıkarmayı hedefleyen GENMACS, 2015'den bugüne üretim alanını sürekli geliştirerek, hali hazırda Eskişehir Organize Sanayi Bölgesindeki 10.000 m2'lik fabrikasında hizmet vermektedir.

Yerli ve Milli üretimin önemini benimseyerek, ülkemize ithal edilen ürün kalemlerini yerli ürün kalemi haline getirmeyi ana hedef olarak benimsemiştir. Bu hedef doğrultusunda, İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği uygulamalarında sıklıkla kullanılan Güvenlik Çit Sistemi ve Güvenli Geçiş Kontrol Sistemi ürünlerini tamamıyla yerli sermaye ile Eskişehir'deki tesisinde üretmektedir.

Üretilen Güvenlik Çit Sistemi ve Aksesuarları ülkemizde ve dünyada yürürlükte olan ISO-CE normlarına tam uygunluk sağlayarak hem yurtiçi hem de yurtdışıda birçok alan ve uygulamada kullanılmaktadır.

İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği konusunda Ar-Ge çalışmalarına hız kesmeden devam eden GENMACS, Yerli üretim ürünleriyle Dünya'daki pazar payında söz sahibi olmayı hedeflemektedir.

İHRACAT HARİTAMIZ27

Ülkeye İhracat
86

Farklı Ürün
73

Personel
650

Biten Proje
 • Mutlu Müşteriler
  GENMACS müşteri memnuniyeti en üst düzeyde tutmayı hedefler.
 • Satış & Destek
  GENMACS alanında uzman profesyonel ekibiyle hizmet verir.
 • Teknoloji Takip
  GENMACS sürekli gelişen teknolojileri sizin için takip eder.
 • Tecrübe & Deneyim
  GENMACS yılların birikimi ile farklı sektörlere çözüm üretir.
 • Verimlilik
  GENMACS anahtar teslim projeleri ile işletmenize önemli ölçüde değer ve verimlilik katar.
 • Özel Projeler
  GENMACS ihtiyaç duyduğunuz özel projeleri sizin için tasarlar, geliştirir ve uygular.

Vizyonumuz

Yalnızca Türkiye’de değil, dünyanın her bölgesinde etkin, güvenilirliğinden şüphe duyulmayan ve kalitesinden ödün vermeden ürün ve hizmet sunan; rakiplerinin her konuda örnek aldığı, yeni teknolojileri ve inovasyon çalışmalarını ürünlerinde kullanarak alanında lider güvenlik fens üreticisi ve imalatçısı olmaktır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak anlayarak, onlara kaliteden ödün vermeden en doğru, en ekonomik ve en hızlı ürünler sunan; sürdürülebilir güvenlik sistemlerine katkıda bulunacak fens ürünlerinin üretimini dünya standartlarında gerçekleştiren ve varoluş temelini müşteri memnuniyetine dayandıran bir çözüm ortağı olmaktır.

Değerlerimiz

Müşteri odaklı yaklaşımla, tüm üretim ve satış sonrası hizmetlerimizde müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamayı ilke edindik. Tüm çabamız, müşterilerimizin memnuniyetini ve kazanımlarını artırması içindir. Genmacs ailesinin her bir çalışanı, müşteri odaklılığı benimser ve her türlü problemlere çözüm üretme anlayışıyla çalışır.

Kalite Politikamız

Toplam kalite yönetimi felsefesini benimsemek, şirket kültürünü bu felsefeye göre oluşturmak, Mevcut durumumuzu korumakla yetinmeyip işimizi her aşamada doğru yaparak sürekli büyümeyi, iyileşmeyi, üretmeyi, gelişmeyi esas almak. Başarıya ulaşmanın, rekabet gücümüzü artıran etkin ve verimli çalışma şekli olduğu bilincinde olmak.

Sosyal Medyada Paylaş